642

Zoeken

Aanbieden van een stage- of bbl-werkplek

U heeft vakkundige medewerkers nodig; wij hebben uw inbreng nodig om goed beroepsonderwijs te verzorgen. Onze studenten zijn uw toekomstige medewerkers.
Wij bieden goed beroepsonderwijs, maar echte praktijkervaring kan nergens beter worden opgedaan dan bij u in het bedrijf.
Studenten van alle opleidingen van ROC Ter AA willen graag die werkervaring opdoen tijdens stages. Uw bedrijf of instelling kan onze studenten een stageplek of een samenwerkingsproject bieden.
Wilt u een stage-, projectplaats of een bbl-werkplek aanbieden? Neem dan contact op met:

VOOR EEN BBL-WERKPLEK:
Mw. Shirley Timmermans
Intercedent Arbeid
s.timmermans@roc-teraa.nl

VOOR EEN STAGE- OF PROJECTPLAATS:

Bouw & Design College
Dhr. Wil Hurkmans
w.hurkmans@roc-teraa.nl

Business College
Mw. Fatima Gazuani
f.gazuani@roc-teraa.nl
Dhr. Ton van Beek
t.v.beek@roc-teraa.nl
Dhr. Koos Boom
k.boom@roc-teraa.nl
Dhr. Mervin Prizreni
m.prizreni@roc-teraa.nl

Dienstverlening College
Dhr. Johan Otten
j.otten@roc-teraa.nl

ICT College
Dhr. Nihat Sahin
n.sahin@roc-teraa.nl

Onderwijs & Kinderopvang College
Mw. Margriet van Mil
m.v.mil@roc-teraa.nl

Techniek & Technologie College
Dhr. Cor van de Moosdijk
c.v.d.moosdijk@roc-teraa.nl

Zorg & Welzijn College
Mw. Annemie Janssen
a.janssen@roc-teraa.nl

Alle contactpersonen zijn ook bereikbaar via het telefoonnummer 0492 – 507909 (van 8.30 tot 17.00 uur).